Astăzi, Daniela a scris pe grupul „Reclamatii STB (fostul RATB) Bucuresti” ceea ce gândesc, probabil, câteva mii de oameni care treceau zilnic pe Podul Basarab: tramvaiul 10 spre Grozăvești a dispărut, iar acum toată lumea […]

Articolul Restricțiile de la Pasajul Basarab sufocă transportul public: bucureșteni reclamă că stau „ca sardelele” în 105, după ce tramvaiele 4 și 11 au fost suspendate și alte două, deviate apare prima dată în B365.

Citește articolul complet pe B365 →