Politehnica Timișoara a organizat o conferință la care au participat reprezentanții celor asociați în club, inclusiv președintele CJ Timiș, Alfred Simonis, și în cadrul căreia au fost prezentate transferurile dar și planurile din viitorul apropiat. Cel mai recent transfer al alb-violeților e tânărul goalkeeper Luca Ungureanu, de la LPS Banatul (via Timișul Șag). Cu el, […]
Articolul Poli Timișoara și-a prezentat achizițiile. Cine e al 11-lea sosit și care sunt următoarele planuri ale alb-violeților a aparut prima oara pe PRESSALERT.ro.

