Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Europafm →IGSU avertizează: Nu lăsați copiii sau animalele singure în mașină pe caniculă. Doi copii au murit în Franța după ce au fost uitați într-un autoturism | AUDIO
Notele editorului
Inspectoratul General pentru Situații de Urgență avertizează asupra pericolelor expunerii la temperaturi extreme în autoturisme. Mesajul vine după moartea a doi copii în Franța.
Citește și aceste articole
Ziar Piatra Neamt
Incendiu pe strada Orhei din Piatra-Neamț: un autoturism a luat foc în mers
18 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

