Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca traficul rutier se desfasoara ingreunat pe DN 22 Tulcea ndash; Mihai Viteazu, in apropierea localitatii Baia, judetul Tulcea, dupa ce a avut loc o coliziune intre trei autoturisme.In urma accidentului, nu sunt persoane care sa necesite ingrijiri medicale.Se estimeaza reluarea circulatiei rutiere in conditii normale dupa ora 16:30. PRECIZARI: Legea 190 din 2018, la articolul 7, mentioneaza ca activitatea jurnalistica es …

Citește articolul complet pe Ziua de Constanta →