Prof. univ. dr. Carmen Orban, alături de Parteneriatul pentru Sănătate Mintală, adresează o invitație publică de participare la atelierul „Minte Activă, Viață Activă – Prevenție, sprijin și conexiune”, un eveniment dedicat promovării sănătății mintale și îmbunătățirii calității vieții persoanelor vârstnice. Manifestarea va avea loc joi, 25 iunie, începând cu ora 12.00, în Sala „Dimitrie Filipescu” …

Articolul Atelier dedicat sănătății mintale a vârstnicilor, organizat la Buzău apare prima dată în Opinia Buzău.

Citește articolul complet pe Opinia Buzau →