Noul sezon al Ligii Naționale de handbal feminin va debuta cu 14 echipe la start.   În prima etapă, campioana Gloria Bistrița va juca acasă în compania celor de la CSM Iași, Minaur Baia Mare va evolua pe terenul celor de la SCM Râmnicu Vâlcea, HC Zalău va primi vizita formației Corona Brașov, iar CSM […]

Articolul Debut de sezon în handbalul feminin apare prima dată în Radio Romania Cluj.

Citește articolul complet pe Radio Cluj →