Prefectura Ialomița a finalizat un proiect energetic de aproape 15 milioane de lei, cel mai mare finanțat din fonduri europene pentru o astfel de instituție din România. Cu acest prilej, recent, a fost organizată o conferință de presă dedicată finalizării proiectului „Creșterea eficienței energetice a Palatului Administrativ al județului Ialomița”, finanțat prin Planul Național de […]

Citește articolul complet pe Impact →