Prefectura Ialomița a finalizat un proiect energetic de aproape 15 milioane de lei, cel mai mare finanțat din fonduri europene pentru o astfel de instituție din România. Cu acest prilej, recent, a fost organizată o conferință de presă dedicată finalizării proiectului „Creșterea eficienței energetice a Palatului Administrativ al județului Ialomița”, finanțat prin Planul Național de […]
Palatul Administrativ din Ialomița, transformat într-o clădire modernă prin fonduri europene
Notele editorului
Prefectura Ialomița a finalizat un proiect energetic de aproape 15 milioane de lei, cel mai mare finanțat din fonduri europene pentru o astfel de instituție din România. Cu acest prilej, recent, a fost organizată o conferință de presă dedicată finalizării proiectului „Creșterea eficienței energetice a Palatului Administrativ al județului Ialomița”, finanțat prin Planul Național de […]
Citește și aceste articole
Calarasi24
A fost finalizat cel mai mare parc fotovoltaic finanțat prin PNRR de Ministerul Energiei
16 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

