Analistul politic Pantelimon Manta a reacționat după căderea Guvernului Veștea. El susține că România are în acest moment doar două variante pentru ieșirea din criza politică: un guvern de uniune națională sau o înțelegere între PSD, PNL și USR pentru o formulă de guvernare rotativă până la alegerile parlamentare. Pantelimon Manta a lansat un atac …

Articolul Analist : „România are doar două soluții” apare prima dată în Gorj Tv.

Citește articolul complet pe Gorj TV →