Un bărbat din județul Teleorman a fost reținut de polițiști după ce ar fi încălcat măsurile impuse printr-un ordin de protecție provizoriu și și-ar fi agresat fizic soția. Cazul este anchetat de oamenii legii sub coordonarea procurorilor. Polițiștii din cadrul Secției 12 Poliție Rurală Zimnicea desfășoară cercetări într-un dosar penal privind săvârșirea infracțiunilor de încălcare […]
Articolul A încălcat ordinul de protecție și și-a agresat soția! Poliția l-a reținut apare prima dată în TR News.

