Stadionul „Eroii Timișoarei” va fi finalizat abia în decembrie, deși termenul inițial de livrare era stabilit pentru prima parte a anului 2026, anunţă președintele Consiliului Județean Timiș, Alfred Simonis. Noua arenă nu va putea fi utilizată în acest an de echipa Politehnica Timișoara, chiar dacă lucrările ar putea fi finalizate în luna decembrie. Simonis a […]

Citește articolul complet pe Economedia →