Două orașe din județul Mureș fac un pas important spre modernizarea digitală, printr-un proiect finanțat prin fonduri europene nerambursabile în cadrul Programului „Regiunea Centru” 2021-2027, care vizează transformarea modului în care cetățenii interacționează cu administrația locală. Conform comunicatului de presă transmis de Agenția pentru Dezvoltare Regională Centru, Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure vor implementa […]

Post-ul Miercurea Nirajulu

Citește articolul complet pe Zi De Zi →