Tragedie pentru o familie din Focșani! Tânărul rănit grav în accidentul de sâmbătă noaptea, de la ieșire din localitatea Golești, a decedat în această dimineață. Băiatul fusese transferat în stare gravă la Spitalul din Galați unde din păcate medicii nu au reușit să îl salveze. Acesta era elev al Colegiului Național Unirea și urma ca […]

Citește articolul complet pe Informatia Vranceana →