În după-amiaza de 22 iunie a.c., polițiștii din cadrul Poliției Orașului Săliștea de Sus, în timp ce efectuau serviciul de patrulare și supraveghere a traficului rutier, pe strada Bogdan Vodă, din localitate, au procedat la oprirea regulamentară a unui autoturism. În urma opririi, polițiștii au legitimat conducătorul auto, stabilind că este vorba de un un […]

Source

Citește articolul complet pe eMaramures →