O reacție apărută în spațiul public atrage atenția asupra viitorului pe care l-ar putea avea Centrul Stomatologic Universitar din Sibiu. Reacția aparține Gabrielei Boța, medic în cadrul Compartimentului Clinic Chirurgie Orală și Maxilo-Facială a Spitalului Județean, care a transmis pe pagina Facebook un mesaj în care vorbește despre posibilitatea desființării bazei clinico-didactice după 33 de…
Articolul „Am fost sacrificați fără clipire”. Un medic arată că Policlinica Stomatologică din Sibiu se desființează. Spitalul și CJ-ul răspund că încă se discută apare prima dată în Știri Sibiu.

