O femeie de 34 de ani este căutată de polițiști, după ce a plecat din străinătate spre România și nu a mai ajuns la domiciliu. Familia a alertat autoritățile după ce aceasta nu s-a prezentat la întâlnirea stabilită și nu a mai putut fi contactată. Polițiștii au deschis verificări pentru a stabili împrejurările dispariției și …
Articolul Femeie din Târgu Cărbunești, dispărută după drumul din străinătate apare prima dată în Gorj Tv.

