După emoțiile nunții, Simona Trașcă și Marian Buzilă au ales să schimbe ritmul și să plece într-o vacanță departe de agitația de zi cu zi. Cei doi se află în luna de miere, într-o destinație care rămâne una dintre preferatele românilor atunci când vine vorba despre mare, soare și relaxare: Grecia.

Citește articolul complet pe Antenastars →