Doi elevi ai Centrului Județean de Excelență Alba, premiați la Sesiunea de Referate și Comunicări Științifice, faza județeană

Doi elevi ai Centrului Județean de Excelență Alba, premiați la Sesiunea de Referate și Comunicări Științifice, faza județeană Elevii Centrului Județean de Excelență Alba, Ana Andreea Filimon (clasa a X-a) și Andrei Nicolae Medrea (clasa a XI-a), au obținut rezultate deosebite la faza județeană a Sesiunii de Referate și Comunicări Științifice ale elevilor din învățământul […]

Doi elevi ai Centrului Județean de Excelență Alba, premiați la Sesiunea de Referate și Comunicări Științifice, faza județeană

Citește articolul complet pe Ziarulunirea →