Conducerea CE Oltenia anunță că stațiunea balneoclimaterică Săcelu, aflată în administrarea Complexului Energetic Oltenia, și-a reluat activitatea pentru sezonul estival 2026, urmând să funcționeze până la data de 13 septembrie 2026. Accesul în incinta bazinelor se realizează zilnic, în intervalul orar 08:00 – 20:00. După ora 18:00 nu mai pot fi achiziționate bilete de intrare.Tariful […]

Citește articolul complet pe Impact in Gorj →