Deputatul Andrei Gușă (AUR) consideră că partida soroșistă rămâne la putere, ca să devalizeze țara iar Nicușor Dan a pierdut ocazia prin care putea să renormalizeze viața politică! Editorialul semnat de Andrei Gușă: Votul de ieri a fost despre o alegere simplă: continuarea sistemului care a adus România în criză sau șansa unei schimbări de […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →