Primarul Gabriel Lazany anunța încă din primăvară că Primăria Bistrița va prelua partea de salubrizare a orașului. Ieri au sosit primele două utilaje multifuncționale care vor ajuta la curățarea străzilor și trotuarelor. Partea de salubrizare a orașului, pe timp de vară, dar și de iarnă, îi va reveni Primăriei Bistrița. Primarul Gabriel Lazany anunța acest […]

The post VIDEO: Au sosit primele două utilaje multifuncționale pentru serviciul de salubritate al Primăriei Bistrița appeared first on Bistrițeanul.ro.

Citește articolul complet pe Bistrițeanul →