Aglomerație în această dimineață în stația de metrou Victoriei, după ce o defecțiune tehnică la una dintre garnituri a îngreunat circulația. În contextul orei de vârf, când cei mai mulți bucureșteni se îndreaptă spre locul de muncă, peroanele au devenit rapid neîncăpătoare.

Citește articolul complet pe Observator News →