Aglomerație în această dimineață în stația de metrou Victoriei, după ce o defecțiune tehnică la una dintre garnituri a îngreunat circulația. În contextul orei de vârf, când cei mai mulți bucureșteni se îndreaptă spre locul de muncă, peroanele au devenit rapid neîncăpătoare.
Haos în stația de metrou din Piața Victoriei, după ce o garnitură a fost retrasă din cauza unei defecţiuni
Notele editorului
Aglomerație în această dimineață în stația de metrou Victoriei, după ce o defecțiune tehnică la una dintre garnituri a îngreunat circulația. În contextul orei de vârf, când cei mai mulți bucureșteni se îndreaptă spre locul de muncă, peroanele au devenit rapid neîncăpătoare.
Citește și aceste articole
Observator News
Tren blocat trei ore în câmp, fără apă şi aer condiţionat. Călătorii, revoltați: "Nu mai pot de căldură"
27 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

