Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Bursa →Nasui: eşecul învestirii guvernului este o veste bună
Notele editorului
Deputatul USR Claudiu Nasui a publicat marţi un mesaj pe Facebook în care califică drept benefic pentru România faptul că nu a trecut un guvern cu puteri depline.
Citește și aceste articole
Gândul
Năsui explică de ce e bine că nu a trecut de Parlament un guvern cu puteri depline
23 iunie 2026
Adevărul
Claudiu Năsui, pozitiv după eșecul Guvernului Veștea: „Un lucru foarte bun pentru România”
23 iunie 2026
Cotidianul
Veștea sfidează ultimatumul PNL: „Nu îmi depun mandatul”. Ședință la UDMR, discuții amânate cu PSD
16 iunie 2026
Eveniment de Olt
Bolojan: România are nevoie urgent de un Guvern cu puteri depline. PNL este pregătit să contribuie la o soluție
23 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

