Vești bune pentru cei care vor să îmbine relaxarea cu beneficiile tratamentelor naturale. Stațiunea balneoclimaterică Săcelu și-a redeschis porțile pentru sezonul estival 2026 și îi așteaptă pe turiști cu bazine pregătite, servicii de siguranță și condiții moderne pentru petrecerea timpului liber. Stațiunea balneoclimaterică Săcelu, aflată în administrarea Complexului Energetic Oltenia, și-a reluat activitatea pentru sezonul …

Articolul Sezon deschis la Săcelu apare prima dată în Gorj Tv.

Citește articolul complet pe Gorj TV →