Biopharma intenționează să-și deschidă la sfârșitul lui 2027 o fabrică la Arad, România, cu investiții totalizând în prima fază 85 de milioane de euro, a declarat pentru Interfax-Ukraina președintele companiei, Kostiantin Iefimenko, scrie Rador Radio România. „Am finalizat deja construcția clădirii, iar până pe 1 septembrie vom termina conectarea întregii infrastructuri inginerești. Am comandat deja […]

Citește articolul complet pe Economedia →