Cei mai buni rutieri români au participat la Campionatul Național de Șosea pentru categoriile Elite, U23, U19, U17, Copii, Master, Amatori și Paraciclism, în localitățile Loamneș și Ocna Sibiului. În proba de contratimp individual, Mara Perșoiu și Flavius Enescu, ambii de la ACS Olimpic Zărnești, au obținut victoriile la U17. În competiția U19, Antonia Orzan […]
Articolul Medalii pentru cicliștii zărneșteni la Campionatele Naționale de ciclism pe șosea apare prima dată în Monitorul Expres – Stiri Brasov.

