Ședința pentru învestirea guvernului Veștea a început. Premierul desemnat a citit în plen programul său de guvernare. „Mă aflu astăzi în fața dumneavoastră pentru a vă solicita votul de încredere pentru învestirea acestui Guvern. Dincolo de tot ceea ce ne separă politic, avem un scop comun: dorința sinceră de a face bine țării noastre. Trecem …
Articolul Veștea: Orice secundă fără Guvern înseamnă un dezastru pentru țară apare prima dată în Gorj Tv.

