Natalia Intotero, deputată PSD și vicepreşedintă a Camerei Deputaţilor, a avut un discurs virulent împotriva firmelor străine în Parlament, în cadrul votului pentru Guvernul Veștea, și a declarat că multinaționalele nu vor mai fi protejate în detrimentul firmelor românești. Principalele ei declarații: E un executiv echilibrat, format din profesioniști, cea mai bună variantă pentru momentul […]

Citește articolul complet pe Economedia →