Deputatul PSD Natalia Intotero a susținut luni, în plenul reunit al Parlamentului, un discurs în favoarea învestirii Guvernului Veștea, criticând în același timp perioada guvernării conduse de Ilie Bolojan și cerând o schimbare de direcție pentru economie și pentru nivelul de trai al românilor.

Citește articolul complet pe Știri Pe Surse →