ARGENTINA – AUSTRIA. Dincolo de frenezia generală din Dallas „MessiMania” s-a resimțit din plin și la București, luni seara, în Piața George Enescu, unde peste 1.500 de microbiști s-au adunat lângă Ateneu pentru a urmări la lucru reprezentația campioanei mondiale. Tricourile cu Leo Messi au fost predominante într-o seară cu puternice accente sud-americane. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →