Fosta responsabilă a Serviciului Salarizare din Ministerul Afacerilor Externe a încheiat un acord de recunoaștere a vinovăției cu procurorii Direcției Naționale Anticorupție, după ce a admis că a orchestrat, timp de aproape 16 ani, un mecanism prin care milioane de lei au fost transferate ilegal în conturile sale și ale altor două persoane. În schimbul […]

Citește articolul complet pe Jurnalul de Arges →