Adrian Veștea, premierul desemnat, a declarat luni seară, după întâlnirea avută la sediul AUR cu liderul formațiunii, George Simion, că discuțiile s-au concentrat asupra unor măsuri economice propuse de partid și a transmis că viitorul Executiv este dispus să analizeze orice inițiativă care poate contribui la o guvernare mai eficientă.
Adrian Veștea, după întâlnirea cu George Simion: Suntem deschiși la propuneri care pot îmbunătăți actul de guvernare
Notele editorului
Adrian Veștea, premierul desemnat, a declarat luni seară, după întâlnirea avută la sediul AUR cu liderul formațiunii, George Simion, că discuțiile s-au concentrat asupra unor măsuri economice propuse de partid și a transmis că viitorul Executiv este dispus să analizeze orice inițiativă care poate contribui la o guvernare mai eficientă.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

