UPDATE ORA 19:35 – declarațiile liderului AUR, George Simion, după discuțiile cu Adrian Veștea: Cred că e un pas spre normalitate ca al doilea partid din parlament să fie consultat. UPDATE – ora 19:28 – […]
Articolul Analiză politică la metrou: „Hai că asta-i Veștea serii, s-a dus domnul desemnat la AUR”. La București este un „dialog deschis cu orice formațiune votată de români” apare prima dată în B365.

