Când eram în fabrică, electricienii erau categoria cea mai prost văzută, mai ales de către șefimea medie spre mediocră. „Ce fac și ăia, leagă două fire acolo și gata”. Da dar problema era că „ăia” știau care fire să le lege și unde și mai ales în așa fel încât chestia să funcționeze iar tu […]
The post Despre plăcerea amatorului de a minimaliza munca profesionistului appeared first on Tribuna – Știri din Sibiu și județ.

