Ploile abundente care au afectat județul Sibiu în urma codului portocaliu emis de Administrația Națională de Meteorologie au le-a dat serios de muncă pompierilor sibieni. Până la ora 17:30, Inspectoratul pentru Situații de Urgență Sibiu a înregistrat 59 de solicitări pentru evacuarea apei, toate provenind din municipiul Sibiu. Potrivit reprezentanțilorRead More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →