Nemulțumirea clujenilor față de mașinile parcate neregulamentar pe trotuare continuă să crească. De această dată, problema este semnalată pe strada Ciocârliei din Cluj-Napoca, unde șoferii își lasă zilnic autoturismele pe trotuar, blocând accesul pietonilor și al persoanelor cu mobilitate redusă.Un clujean…

Citește articolul complet pe Stiri de Cluj →