Circa 90 de locatari din cele şase scări ale unui bloc din Sectorul 3 al Capitalei au fost evacuaţi, luni după-amiază, după ce s-au semnalat scurgeri de gaze la o ţeavă care face legătura cu imobilul. Măsurătorile făcute în imobil nu au indicat depăşiri, astfel că locatarilor li se permite să revină în apartamente.

Citește articolul complet pe News.ro →