Românii resimt tot mai puternic scumpirile de la pompă, iar România a ajuns într-o situație deloc favorabilă la nivel european. Țara noastră este singurul stat din Uniunea Europeană unde prețul motorinei a crescut în luna mai, în timp ce în restul blocului comunitar s-au înregistrat scăderi sau stagnări.Potrivit…

Citește articolul complet pe Stiri de Cluj →