Lavinia-Daniela Păune, fostă angajată la Direcția Salarizare din Ministerului Afacerilor Externe, a fost trimisă de procurorii anticorupție în fața judecătorilor, cu acord de recunoaștere a vinovăției, într-un dosar în care este acuzată că timp de 15 ani ar fi făcut plăți ilegale de salarii pentru sine și alte două persoane. Potrivit unui comunicat al DNA […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →