Reese Witherspoon s-a reunit cu colegele ei din „Legally Blonde”, Jennifer Coolidge și Selma Blair, în weekend, la New York. Cele trei actrițe au participat la un eveniment dedicat viitorului serial prequel „Elle”, precum și celei de-a 25-a aniversări a celebrului film „Blonda de la Drept”.
Reuniune „Blonda de la Drept”. Reese Witherspoon și fostele ei colege, alături de actrița care preia rolul celebrei Elle Woods
Notele editorului
Reese Witherspoon s-a reunit cu colegele ei din „Legally Blonde”, Jennifer Coolidge și Selma Blair, în weekend, la New York. Cele trei actrițe au participat la un eveniment dedicat viitorului serial prequel „Elle”, precum și celei de-a 25-a aniversări a celebrului film „Blonda de la Drept”.
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

