Doi bărbați au fost reținuți pentru 24 de ore după ce au fost prinși de polițiștii buzoieni conducând sub influența băuturilor alcoolice și fără să dețină permis de conducere. Este vorba despre un bărbat în vârstă de 37 de ani, din Glodeanu Siliștea, care a fost depistat de polițiști în timp ce conducea un autovehicul …

Articolul Buzoieni beți și fără permis la volan, reținuti de polițiști apare prima dată în Opinia Buzău.

Citește articolul complet pe Opinia Buzau →