George Simion a declarat luni în cadrul unei conferințe de presă că partidul său nu sprijină noul Guvern. Totuși, el l-a invitat pe Adrian Veștea la sediul AUR. „Îl așteptăm pe domnul Veștea la sediul AUR până la ora 20.00”, a transmis Simion. El a explicat de ce vrea să discute cu Veștea. „Este nevoie […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →