Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Fanatik →De ce plătea Kopic 5000 de euro în fiecare lună unei firme. În 5 minute știa tot ce se întâmplă
Notele editorului
Fanatik a aflat în exclusivitate detalii uluitoare din mandatul lui Zeljko Kopic la Dinamo. Antrenorul croat cheltuia lunar 5000 de euro pentru a fi la curent cu tot ce se întâmplă la gruparea roș-albă
Citește și aceste articole
Gazeta Sporturilor
Zeljko Kopic, „cadou” de 5 milioane de euro pentru Dinamo la despărțire?
5 iunie 2026
Digi Sport
Croații au făcut anunțul, imediat după ce Zeljko Kopic a plecat de la Dinamo
5 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

