Deputatul PNL Lucian Bode, unul dintre cei cinci liberali cărora li s-a cerut demisia din partid, spune că s-a ajuns mult prea departe, iar în doar două săptămâni PNL a reușit ”să se degradeze atât de mult”. ”Simbolul care nu mai seamănă cu PNL. Mulți m-au întrebat ce fac. Azi, la ora 12:00, mă uitam […]

Citește articolul complet pe Ecopolitic →