Gabriela Oțil este extrem de încântată de noua viață la apartament. Prezentă la un eveniment monden, fostul model a dezvăluit ce planuri au cei doi cu vila din Corbeanca în care au locuit până de curând.

Articolul Ce fac Gabriela și Dani Oțil cu vila din Corbeanca, după ce s-au mutat la apartament, în București: „Economisim foarte mult timp” apare prima dată în Romania TV.

Citește articolul complet pe Romaniatv →