SCM USV Timișoara își trece în cont o nouă performanță de răsunet, adjudecându-și titlul de campioană națională la rugby 7s. Bănățenii au dominat autoritar competiția și s-au impus inclusiv în ultima etapă a Campionatului Național de rugby 7s seniori, desfășurată astăzi chiar pe teren propriu, pe stadionul „Gheorghe Rășcanu”. Cu un parcurs perfect în acest […]
The post SCM USV Timișoara este din nou campioană națională la rugby 7s! Trei victorii din trei și trofeul rămâne pe Bega appeared first on Ziua de Vest.

