Primăria Municipiului București (PMB), prin Direcția de Fonduri Externe, a depus oficial o cerere de finanțare nerambursabilă în valoare de peste 85 de milioane de lei la Agenția pentru Dezvoltare Regională București-Ilfov (ADRBI). Banii vor fi folosiți pentru implementarea unui sistem de semaforizare inteligentă în prima fază a proiectului și pentru modernizarea radicală a Centrului […]
Primăria Capitalei vrea peste 85 de milioane de lei, fonduri europene, pentru semaforizare inteligentă
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Primăria Municipiului București (PMB), prin Direcția de Fonduri Externe, a depus oficial o cerere de finanțare nerambursabilă în valoare de peste 85 de milioane de lei la Agenția pentru Dezvoltare Regională București-Ilfov (ADRBI). Banii vor fi folosiți pentru implementarea unui sistem de semaforizare inteligentă în prima fază a proiectului și pentru modernizarea radicală a Centrului […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

