Un clujean a rămas șocat cât a fost claxonat și jignit în trafic, timp de o săptămână, cât a circulat prin Cluj-Napoca cu o mașină înmatriculată în Bistrița-Năsăud. Acesta spune că ceilalți șoferi l-au numit în trafic „vinitură”. Potrivit știridecluj.ro, clujeanul a condus timp de o săptămână o mașină înmatriculată în Bistrița-Năsăud, după ce a […]
The post Clujean – șocat de cât a fost de claxonat și jignit în trafic, după ce a circulat prin Cluj, cu mașină de BN appeared first on Bistrițeanul.ro.

