Doi conducători auto sunt cercetați penal după ce au fost depistați sub influența alcoolului, în cursul zilei de 21 iunie, în zona municipiului Odorheiu Secuiesc, informează Inspectoratul de Poliție Județean Harghita. Primul caz a fost semnalat în jurul orei 04:20, când Poliția Municipiului Odorheiu Secuiesc a fost sesizată, prin apel la 112, cu privire la […]

Sursa: Ziar Harghita.

Citește articolul complet pe Ziar Harghita →