Administraţia Naţională de Meteorologie a realizat o estimare a evoluţiei valorilor termice şi a precipitaţiilor pentru intervalul 22 iunie – 5 iulie 2026 În Banat, în primele 2 zile (22 și 23 iunie) media temperaturilor maxime va fi în scădere spre valori de 28…29 de grade, apoi vremea va intra într-un proces de încălzire treptată, […]

The post Cum va fi vremea în următoarele două săptămâni appeared first on Actualitati-Arad.

Citește articolul complet pe Actualitati Arad →