Femeia din județul Satu Mare care și-a ucis iubitul cu un cuțit de bucătărie a fost condamnată. Tribunalul Satu Mare a pronunțat luni, 22 iunie 2026, o sentință de condamnare la 6 ani de închisoare împotriva unei femei din județul Satu Mare, pentru săvârșirea infracțiunii de violență în familie – omor. Femeia se află în […]

Citește articolul complet pe Portal SM →